Series
Ratings
104
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 1.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 3.0
Orange MarmaladeRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.5
Sweet Savage FamilyRated ★ 1.5
Angel EyesRated ★ 3.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 2.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 2.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 2.5
You're BeautifulRated ★ 2.5
Missing YouRated ★ 3.5
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 1.5
History of a SalarymanRated ★ 2.0
Five EnoughRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 2.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Come Back AliveRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0