Titles you rated
Castaway on the MoonRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
SingRated ★ 0.5
VivariumRated ★ 5.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 2.5
ShrekRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5