Series
Ratings
110
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 4.0
My Hero Academia: VigilantesRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5- My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Migi & DaliRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
ClannadRated ★ 3.5
Clannad After StoryRated ★ 4.5