Movies
Ratings
128
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.5
Into the StormRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 4.5
San AndreasRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
White House DownRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 4.5
WantedRated ★ 4.5
FuryRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.5
SkyfallRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 4.0