Titles you rated
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Blow-UpRated ★ 4.0
The ShamelessRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
The City in the WaterRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0
The Chef of South PolarRated ★ 3.5
CashbackRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 3.5
DemolitionRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5- A Hard DayRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 3.5
LolitaRated ★ 3.0
Come Rain, Come ShineRated ★ 1.5