Titles you rated
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 3.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 4.0
Top of the LakeRated ★ 4.0
My Dear ExesRated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Overtake!Rated ★ 3.5
Sonny BoyRated ★ 4.5
What Did You Eat Yesterday? Season 2Rated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
PlutoRated ★ 4.5
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.0
Play It Cool, GuysRated ★ 4.0