Movies
Ratings
100
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
The Battleship IslandRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
You Are My PetRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 3.0
As OneRated ★ 4.0
PadakRated ★ 3.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.0
Frozen FeverRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 2.5
The Little PrinceRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 4.0