Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 3.0- House of the SeasonsRated ★ 3.0
CapernaumRated ★ 3.0
BLUE GIANTRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mononoke the Movie: The Ashes of RageRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
StrawRated ★ 3.0
Digimon Adventure 02: The BeginningRated ★ 2.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 3.5