Titles you rated
Game of ThronesRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 3.5
The Day of the JackalRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 2.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 3.5
DorohedoroRated ★ 3.5