Movies
Ratings
85- Untouchable LawmenRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Big MatchRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 3.5
San AndreasRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.5
TranscendenceRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 3.5