Movies
Ratings
32
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 1.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
The True-taste ShowRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 0.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 2.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
Han Gong-juRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 2.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 2.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
SpectreRated ★ 2.5
King and the ClownRated ★ 3.0- WishRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0