Movies
Ratings
544
Once in a SummerRated ★ 3.5
CollectorsRated ★ 3.5
Mr. SocratesRated ★ 3.0
VenomRated ★ 4.0
Voice of SilenceRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
The Two PopesRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 2.5
47 Meters Down: UncagedRated ★ 2.5
JokerRated ★ 3.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
GretaRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 3.0