Titles you rated
- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
- PilotRated ★ 3.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5
Big DealRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Detective Conan: Crimson Love LetterRated ★ 3.5
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 3.5
Detective Conan: The Darkest NightmareRated ★ 3.5
Hijack 1971Rated ★ 3.5
Detective Conan: Zero the EnforcerRated ★ 3.5
Detective Conan: The Scarlet BulletRated ★ 3.5
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 3.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.5
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 3.5
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 4.0
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 4.0
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.5