Titles you rated
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
EntertainerRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
RememberRated ★ 4.5
HealerRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
GrimmRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0