Titles you rated
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
NEW OLD BOYRated ★ 3.0- YipsRated ★ 2.5
Alien: EarthRated ★ 1.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 3.5
SandglassRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Nine PuzzleRated ★ 2.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 4.0- Kian's Bizarre B&BRated ★ 2.5
Queen of VillainsRated ★ 3.0
Secret InvasionRated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Strangers From HellRated ★ 2.5