Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Ohlala CoupleRated ★ 2.0
My PrincessRated ★ 1.5
Lovers in PragueRated ★ 3.0
BigRated ★ 1.0
Wild RomanceRated ★ 1.0
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 1.5- I'm Dying SoonRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
LuciferRated ★ 3.0
9 End 2 OutsRated ★ 2.0
Feast of the GodsRated ★ 1.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 2.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 0.5
All About My RomanceRated ★ 3.0
The Great DoctorRated ★ 1.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 0.5
Dal-ja's SpringRated ★ 2.5
Wonderful DaysRated ★ 0.5- The Diary of a Resentful WomanRated ★ 3.0