Series
Ratings
28
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
My Horrible BossRated ★ 4.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Twenty AgainRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0