Movies
Ratings
343
The Best OfferRated ★ 1.0
Hell or High WaterRated ★ 4.0
ShameRated ★ 3.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 2.0
WantedRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
You Are My SunshineRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 3.5
RedRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 2.5