Titles you rated
Our TimesRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 3.0
OnceRated ★ 3.5
The InternshipRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.0
BasicRated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Evan AlmightyRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Step UpRated ★ 4.5
MulanRated ★ 4.0