Titles you rated
The Florida ProjectRated ★ 0.5
Captain MarvelRated ★ 2.0
Juliet, NakedRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 2.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.0
The Liar and His LoverRated ★ 1.0
Extreme JobRated ★ 4.0
VenomRated ★ 0.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5- Sunset in My HometownRated ★ 4.0
Zoolander 2Rated ★ 1.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 0.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 5.0
Young & BeautifulRated ★ 2.5