Series
Ratings
81
Queen MantisRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 2.0
Queen of TearsRated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.0
Death's GameRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
VigilanteRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0
Doona!Rated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 1.5
BloodhoundsRated ★ 3.0
The Good Bad MotherRated ★ 3.0