Movies
Ratings
319
Original SinRated ★ 2.0
Blade IIRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 5.0
BabelRated ★ 4.0
Lethal WeaponRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 3.0
RayRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
The PatriotRated ★ 5.0
My Wife Got MarriedRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 5.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0