Titles you rated
D.Gray-man HALLOWRated ★ 3.0
Delicious GuysRated ★ 1.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0