Titles you rated
- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0