Titles you rated
New HeartRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5- Sherlock UncoveredRated ★ 5.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0- SoulmateRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
The Locked Room MurdersRated ★ 5.0
Warm and CozyRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 4.0
I Remember YouRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.5
My Sweet CityRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 4.5
Baby Faced BeautyRated ★ 3.5