Movies
Ratings
409
DefaultRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
VenomRated ★ 4.0
The Great BattleRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5