Titles you rated
A Moment to RememberRated ★ 3.0
GarfieldRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
Over the HedgeRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 1.0
The Princess and the FrogRated ★ 4.0
pace makerRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Chicken RunRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
QuickRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 5.0
50/50Rated ★ 2.0
The Blind SideRated ★ 3.0