Series
Ratings
169
Melody of LoveRated ★ 3.0- Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.5
New Tales of the GisaengRated ★ 2.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 3.0
Ruby RingRated ★ 3.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 4.0
The PromiseRated ★ 4.5
Rosy LoversRated ★ 3.5
A Hundred Year LegacyRated ★ 3.5
Producing NobutaRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Marriage ContractRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 4.5
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 4.5
My Horrible BossRated ★ 4.5
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 5.0