Titles you rated
MaleficentRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Penguins of MadagascarRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.5
ChampionRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0