Movies
Ratings
16
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
John WickRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
The InternRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 5.0
UsRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
TenetRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0