Movies
Ratings
312
P.S. I Love YouRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
He Was CoolRated ★ 2.5
13 Going on 30Rated ★ 3.5
Deep Blue SeaRated ★ 3.0
Happy FeetRated ★ 2.5
Total EclipseRated ★ 4.0
Sleeping BeautyRated ★ 4.0
The Blue LagoonRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Baby and MeRated ★ 3.0
The WhistleblowerRated ★ 3.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 3.5
Around the World in 80 DaysRated ★ 4.0
Let Me InRated ★ 4.0
Love So DivineRated ★ 3.0
PocahontasRated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0