Titles you rated
The Boy and the BeastRated ★ 5.0
Midsommar Director's CutRated ★ 3.5
Mr. RightRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
ClickRated ★ 4.0
This Is the EndRated ★ 3.0
A Letter to MomoRated ★ 5.0
The LobsterRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0