Titles you rated
I Feel PrettyRated ★ 3.5
Blue Gate CrossingRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 2.0
Marguerite's TheoremRated ★ 4.5
Dream ScenarioRated ★ 2.0
MonsterRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 1.0
HuntRated ★ 2.5
Full TimeRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
ZolaRated ★ 3.5