Movies
Ratings
35
Saving FaceRated ★ 4.0- Cross Your FingersRated ★ 3.0
Gray MattersRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
Saw IIIRated ★ 1.0
BlindRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0