Movies
Ratings
47
The AttorneyRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 2.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.0
BlindRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0