Titles you rated
AnoraRated ★ 5.0
Showing UpRated ★ 3.0
Small Things Like TheseRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.5
The Room Next DoorRated ★ 4.0
The Book of SolutionsRated ★ 4.0
May DecemberRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 4.0
Promising Young WomanRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 4.5
Perhaps LoveRated ★ 2.5
Julie & JuliaRated ★ 3.0
F9: The Fast SagaRated ★ 2.5
Men, Women & ChildrenRated ★ 4.5