Movies
Ratings
328
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0- The WickedRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0