Titles you rated
New HeartRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
- 유희왕 1기Rated ★ 3.0
JumongRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 3.5
How Do You Play?Rated ★ 3.0
Real MenRated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 3.5
You Quiz On The BlockRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
Kang's KitchenRated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5- Steel Troops Season 3Rated ★ 4.0
Steel Troops Season 2Rated ★ 4.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0