Titles you rated
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
Squad 38Rated ★ 3.0
NarcosRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Summer ScentRated ★ 2.5
On AirRated ★ 3.5
SangdoRated ★ 4.0- DamoRated ★ 4.0
Jeon Woo ChiRated ★ 3.0