Titles you rated
La La LandRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Seeking a Friend for the End of the WorldRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Infernal AffairsRated ★ 4.0
25th HourRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
RushRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
QuickRated ★ 2.0
Son of SaulRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 3.5