Series
Ratings
69
Let's Go Karaoke!Rated ★ 5.0- xxxHOLiC KeiRated ★ 4.0
xxxHOLiCRated ★ 4.5
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Gal & DinoRated ★ 4.5
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.5
BarakamonRated ★ 4.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.5
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5