Series
Ratings
43
The Red SleeveRated ★ 5.0
Inspector KooRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Cunning Single LadyRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 4.5
Three DaysRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Plus Nine BoysRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 3.5
Twenty AgainRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0