Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
The KillerRated ★ 3.5- Holy PunchRated ★ 4.0
RevolverRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5