Movies
Ratings
325
X-MenRated ★ 4.0
27 DressesRated ★ 4.0
Love Me If You DareRated ★ 3.0
The GuardianRated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 2.0
The Back-Up PlanRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
Shark TaleRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 2.0
Sex and the City 2Rated ★ 1.0
RayRated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
Marley & MeRated ★ 3.0- Anna and the KingRated ★ 5.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.0
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 1.0
The Face ReaderRated ★ 2.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0