Movies
Ratings
903
The WhaleRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
Waikiki BrothersRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 3.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.0
Bad GeniusRated ★ 3.0
SonatineRated ★ 3.5
Code 46Rated ★ 5.0
Sound of MetalRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 3.5
Park Hwa-youngRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5