Titles you rated
EXO Next DoorRated ★ 3.0
The Sound of MagicRated ★ 4.0
Strangers From HellRated ★ 3.0
Run OnRated ★ 5.0
The Office Blind DateRated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.5
I am Your TeacherRated ★ 3.5
DuelRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 4.0
BigRated ★ 4.0