Titles you rated
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.5
Saw IIRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.5
Midnight FMRated ★ 2.5
Pacific RimRated ★ 2.0
Warm BodiesRated ★ 2.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
SkylineRated ★ 2.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
BladeRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 2.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
A Bloody AriaRated ★ 2.5
EquilibriumRated ★ 4.0