Titles you rated
Moonlit WinterRated ★ 4.0
MommyRated ★ 3.5
DemolitionRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 2.0
Train to BusanRated ★ 2.5
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 4.5
JokerRated ★ 1.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
Return to SenderRated ★ 2.0
Suite FrançaiseRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 2.5
The President's Last BangRated ★ 2.5
Infernal AffairsRated ★ 3.5