Series
Ratings
158
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
KAIST Season 1Rated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.5- Queer as Folk Season 1Rated ★ 3.5
You're My PetRated ★ 2.5
PastaRated ★ 3.5
PianoRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 3.5
Older SisterRated ★ 4.0
Still, Life Goes OnRated ★ 4.0
Sky of LoveRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 2.5
Code Blue Season 2Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.5
Code BlueRated ★ 4.5
The Black SwindlerRated ★ 3.5- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
Zettai KareshiRated ★ 3.5
Gokusen Season 2Rated ★ 3.5