Movies
Ratings
194
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 3.0
WickedRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Seo BokRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0